Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezerwować Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Untitled Document
Vallées
3 Vallées
Nastok.pl Powiększ mapki
Słynne 3 Vallées (trzy doliny)
Val Thorens, Courchevel, Les Menuires, Méribel, Orelle, Saint Martin, , Brides les Bains

Nastok.pl Trasy Narciarskie:
Trzy Doliny (Les Trois Vallées)
, region narciarski, który zasłużył sobie na miano największego na świecie ! Liczby mówią same za siebie: łącznie jest tutaj 600 kilometrów tras narciarskich, 318 stoków, 180 wyciągów. Trasy narciarskie rozciągają się od 1300 aż do 3200 metrów nad poziom morza a dzięki świetnej infrastrukturze na wszystkie stoki można szybko i nieskomplikowanie dotrzeć niezależnie od tego w której części regionu zaczynamy narciarski dzień. Val Thorens, Les Menuires, Meribel-Mottaret i Courchevel to najbardziej znane marki narciarskich ośrodków, połączone z nimi siecią tras i wyciągów są też Saint Martin, La Tania i Brides les Bains. Do wszystkich trzech dolin tego ośrodka-giganta można dotrzeć jednego dnia, przy okazji wybierać można w różnych zjazdach i trasach od łatwiejszych aż po te dla zaawansowanych. Zróżnicowanie terenu jest ogromne: od szerokich łagodnie opadających stoków poprzez ciekawie technicznie przygotowane trasy dla bardziej doświadczonych, a kończąc na najtrudniejszych w Europie zjazdach: "Bouquetin" w Meribel-Mottaret, "Couloirs de la Saulire" w Courchevel, "Masse" w Les Menuires.
Val Thorens wybudowane na wysokości 2300m n.p.m. oferuje wyjątkową jakość śniegu, gwarantowanego od połowy listopada do połowy maja oraz 7 przełęczy i wierzchołków powyżej 3000m n.p.m.
Brides les Bains - malownicze miasteczko położone u podnóża Trzech Dolin na wysokości 669m to stacja termalna, której ciepłe źródła przyciągają rokrocznie rzesze kuracjuszy.
Courchevel - to stacja utworzona w 1946 roku, jest najbardziej renomowaną i elegancką spośród wszystkich alpejskich stacji narciarskich.
Meribel - położone w środku regionu, uchodzi za najpiękniejszą zimową stację Francji, ze względu na swoją tradycyjną drewnianą architekturę pozbawioną nowoczesnych kompleksów hotelowych.
Wybierając Les Menuires turyści mają zagwarantowane piękne słońce, ponieważ jest to teren szeroki i nasłoneczniony. Les Menuires to stacja "ski aux pieds" (jazda na szlakach i powrót do kwatery bez odpinania nart).

   

Oferta w 3 Vallees

 

rezydencja Chamois d'Or *** w Val Thorens

 

   

biuro podróży
NaStok.pl Royal Travel Sp. z.o.o.
31-142 Kraków, Krowoderska 32
tel. 12 311 24 50

mob. 508 335 218
mob. 570 373 686
e-mail: biuro@nastok.pl
biuro@royal.travel.pl

 

Strefa Klienta Strefa Klienta
sprawdź szczegóły swojej rezerwacji i płatności
Biała Linia
index
linia autokarowa w Alpy
Rozkład lotów
index
linia lotnicza w Alpy
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci 5-14 lat
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 3 - 4 lata

Jak zapłacić
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd