Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezerwować Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Siski
Chamonix
Nastok.pl Powiększ mapki
Courmayeur / Chamonix
Nastok.pl Położenie: Najwyższa góra Europy Mont Blanc 4807 m n.p.m. leżąca na na pograniczu Włoch z Francją. Prawdziwy raj narciarski który miłośnik białego szaleństwa musi odwiedzić. Miejsce to obfituje w poprowadzone wysoko widokowe trasy, duże tereny do jazdy poza trasami a także zapierające dech w piersiach tereny. Dzięki skipassowi Mont Blanc Unlimited mogą Państwo korzystać zarówno z wyciągów po włoskiej stronie góry, jak i w jej francuskiej części, przemieszczając się wygodnie pomiędzy nimi skibussem przez tunel Mont Blanc.
Nastok.pl Trasy Narciarskie:
Courmayeur - Jedna z najbardziej popularnych i znanych stacji narciarskich świata. Idealna dla wszystkich, zaawansowani znajdą tutaj długie trasy o zróżnocowanej trudności, zaś początkujący zachwycą się wspaniałymi długimi trasami o niskim i średnim stopniu nachylenia i pięknymi widokami. W okresie zimowym Courmayeur należy do narciarzy i snowboardzistów, w górnej części lodowca Geant zorganizowany jest specjalny teren narciarski czynny latem. Najwyższy punkt regionu stanowi szczyt Testa d'Arp (2756 m.n.p.m.). Region obfituje w nieprzygotowane trasy przeznaczone dla wyczynowych narciarzy i snowboardzistów, ale widokowe, poprowadzone powyżej granicy lasu czerwone i niebieskie trasy zadowolą również miłośników narciarskiego relaksu. Liczne atrakcje apres-ski oferowane przez hotele znajdujące się w Courmayeur tworzą klimat nieustającej zabawy trwającej dzień i noc.
Chamonix
- jeden z najsłynniejszych regionów narciarskich w Alpach. Można tu przejechać się najdłuższą kolejką linową na świecie, zabierającą turystów na najwyższą na świecie górną stację kolejki linowej. Chamonix leży u stóp Mont Blanc, najwyższego szczytu Europy. Latem jest mekką alpinistów, zimą zamienia się w kurort pełen amatorów szusowania po białym puchu. Fani sportów zimowych szukający spokoju najczęściej wybierają łatwiejsze stoki położone powyżej Le Tour, na zboczach Col de Balme. Wymagający udają się na Les Grands Montets, słynące z niezliczonej ilości trudnych nieprzygotowanych tras. Region Chamonix uważany jest za doskonałe miejsce dla fanów białego puchu, po którym nikt jeszcze nie jeździł. W związku z faktem, że aż 90% tras znajduje się powyżej 2 tys. m n.p.m. śnieg jest gwarantowany.
Nastok.pl Ski-Pass: polecamy tutaj zakup skipassu Mont Blanc Unlimited, obejmuje on wyciągi w Courmayeur, włoską stronę Mont Blanc (Funivia Monte Bianco) oraz francuską stronę tej góry: Chamonix, Brevent-Flegere, Le Tour and Grand Montets, Aiguille du Midi, Montenvers train, Tramway du Mont Blanc (zasięg zaznaczony czerwoną obwódką na mapce regionu).

Planujecie wykorzystać mroźną porę roku na całego? Zimowe szaleństwo na najlepszych europejskich stokach to doskonały sposób na spędzenie aktywnego czasu z rodziną. W końcu nic nie wzmacnia więzów w relacjach tak, jak wspólna zabawa i przeżywanie niezapomnianych chwil. Jeśli więc chcecie spędzić zimę inaczej niż zwykle, postawcie na wspólny wyjazd na narty w Alpach z dziećmi last minute. Courmayeur to jeden z najlepszych kierunków, ponieważ każdego dnia będziecie mogli raczyć się tam widokiem najwyższego szczytu Europy, czyli Mont Blanc. Nie macie czasu na organizację wycieczki? Właściwie świetnie się składa, ponieważ to NaStok.pl zajmie się wszystkim. Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo ofert oraz okazji na niezapomnianą podróż. Z nami zawsze najlepiej!

Czytaj dalej...

Courmayeur narty w Alpach - Zaplanujmy niezapomnianą podróż!

Planowanie podróży z dziećmi wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Z tego też powodu wiele rodzin rezygnuje z wyjazdów. Mamy jednak rozwiązanie tego problemu. Jeśli chcecie wybrać się na pełną dobrej zabawy wycieczkę w góry, postawcie na wygodę i wybierzcie się na wyjazd zaplanowany przez naszą firmę. Już od ponad 20 lat naszą specjalnością jest planowanie podróży w najpopularniejsze górskie kurorty w Europie. Robimy to z pasją, ponieważ nasza działalność narodziła się ze szczerej miłości do sportów śnieżnych, piękna gór i unikalnego klimatu, jaki w nich panuje. Jeśli więc także jesteście pasjonatami zimowego szaleństwa, z pewnością nasze wizje o idealnej podróży pokryją się w 100%. To właśnie Wy jesteście dla nas najważniejsi i to chyba właśnie dlatego, w każdym sezonie możemy cieszyć się coraz szerszym gronem stałych klientów.

Uważamy, że na idealną podróż, składa się każdy szczegół. Z tego też powodu, korzystając z naszych wycieczek, zyskujecie usługę kompleksową. Nasze pakiety obejmują bowiem między innymi komfortowy transport, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie w pięknych, klimatycznych, alpejskich hotelach. Sprawdźcie więc, co dla Was przygotowaliśmy, jeśli planujecie wyjazd na narty w Alpach dla dzieci. Courmayeur to miasto, w którym przeżyjecie rodzinną, niezapomnianą przygodę.

Courmayeur — idealny kierunek na narty w Alpach

Nie da się ukryć, że Alpejskie miasteczka turystyczne mają w sobie niezwykły czar. Takie jest także Courmayeur. Ten kurort górski odwiedzany jest corocznie przez setki tysięcy miłośników białego szaleństwa. Znajdziecie tu nie tylko najlepsze stoki dla dorosłych oraz dzieci, ale także wiele innych, ciekawych atrakcji. To właśnie tutaj znajduje się jedna z najpopularniejszych stacji narciarskich świata. Uważamy, że jest to miejsce wręcz stworzone do rodzinnych wyjazdów, ponieważ narciarz na każdym etapie zaawansowania znajdzie tu odpowiednią do swych umiejętności trasę.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Courmayeur to miasteczko położone tuż u stóp najwyższego szczytu w Europie — Mont Blanc. Zapewniamy, że widok tak imponującej góry robi ogromne wrażenie. To miejsce warto odwiedzić, chociażby właśnie dla niego. Jeśli więc wciąż zastanawialiście się, jaki kierunek będzie dla Was odpowiedni, to chyba nie macie już żadnych wątpliwości, że jest to Courmayeyr. Narty w Alpach będą dla wszej rodziny idealną okazją do spędzenia wspólnego czasu w pięknej scenerii.

Wyjazd na narty z dziećmi last minute

Pomysł na pełną bliskości i rodzinnej miłości wyprawę na narty w Alpach? Wyjazd z dziećmi! Courmayeur to idealne miejsce, ale każdy rodzic wie doskonale, że czasem ciężko jest zaplanować podróż z maluchami z dużym wyprzedzeniem. Szkoła, nagłe przeziębienie oraz wiele innych czynników wpłynąć może na konieczność zmiany terminu. Nie musicie się jednak martwić. Nasze biuro oferuje także możliwość skorzystania z pakietów last minute. Dzięki temu zarezerwować możecie wycieczkę niedługo przed planowanym wyjazdem, nie musząc obawiać się przy tym, że coś stanie Wam na przeszkodzie. Mamy także dobrą wiadomość. U nas podróżowanie z dziećmi się opłaca. Przygotowaliśmy bowiem szereg ofert specjalnych, z których skorzystać mogą rodziny. Wybierając NaStok.pl, zyskujecie same korzyści, a wśród nich noclegi w pięknych hotelach, pobyt w uroczych miasteczkach, narty w Alpach, rodzinne last minute. Courmayeur czeka właśnie na Was. Sprawdźcie naszą ofertę i dajcie ponieść się zimowemu szaleństwu razem z nami.

   

Oferta w Mont Blanc

 

Hotel Alpechiara **** w Pre Saint Didier

 

Hotel Domina Les Jumeaux **** w Courmayeur

 


biuro podróży
NaStok.pl Royal Travel Sp. z.o.o.
31-142 Kraków, Krowoderska 32
tel. 12 311 24 50

mob. 508 335 218
mob. 570 373 686
e-mail: biuro@nastok.pl
biuro@royal.travel.pl

 

Strefa Klienta Strefa Klienta
sprawdź szczegóły swojej rezerwacji i płatności
Biała Linia
index
linia autokarowa w Alpy
Rozkład lotów
index
linia lotnicza w Alpy
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci 5-14 lat
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 3 - 4 lata

Jak zapłacić
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd