Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezerwować Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Untitled Document
Siski
Chamonix
Nastok.pl Powiększ mapki
Courmayeur / Chamonix
Nastok.pl Położenie: Najwyższa góra Europy Mont Blanc 4807 m n.p.m. leżąca na na pograniczu Włoch z Francją. Prawdziwy raj narciarski który miłośnik białego szaleństwa musi odwiedzić. Miejsce to obfituje w poprowadzone wysoko widokowe trasy, duże tereny do jazdy poza trasami a także zapierające dech w piersiach tereny. Dzięki skipassowi Mont Blanc Unlimited mogą Państwo korzystać zarówno z wyciągów po włoskiej stronie góry, jak i w jej francuskiej części, przemieszczając się wygodnie pomiędzy nimi skibussem przez tunel Mont Blanc.
Nastok.pl Trasy Narciarskie:
Courmayeur - Jedna z najbardziej popularnych i znanych stacji narciarskich świata. Idealna dla wszystkich, zaawansowani znajdą tutaj długie trasy o zróżnocowanej trudności, zaś początkujący zachwycą się wspaniałymi długimi trasami o niskim i średnim stopniu nachylenia i pięknymi widokami. W okresie zimowym Courmayeur należy do narciarzy i snowboardzistów, w górnej części lodowca Geant zorganizowany jest specjalny teren narciarski czynny latem. Najwyższy punkt regionu stanowi szczyt Testa d'Arp (2756 m.n.p.m.). Region obfituje w nieprzygotowane trasy przeznaczone dla wyczynowych narciarzy i snowboardzistów, ale widokowe, poprowadzone powyżej granicy lasu czerwone i niebieskie trasy zadowolą również miłośników narciarskiego relaksu. Liczne atrakcje apres-ski oferowane przez hotele znajdujące się w Courmayeur tworzą klimat nieustającej zabawy trwającej dzień i noc.
Chamonix
- jeden z najsłynniejszych regionów narciarskich w Alpach. Można tu przejechać się najdłuższą kolejką linową na świecie, zabierającą turystów na najwyższą na świecie górną stację kolejki linowej. Chamonix leży u stóp Mont Blanc, najwyższego szczytu Europy. Latem jest mekką alpinistów, zimą zamienia się w kurort pełen amatorów szusowania po białym puchu. Fani sportów zimowych szukający spokoju najczęściej wybierają łatwiejsze stoki położone powyżej Le Tour, na zboczach Col de Balme. Wymagający udają się na Les Grands Montets, słynące z niezliczonej ilości trudnych nieprzygotowanych tras. Region Chamonix uważany jest za doskonałe miejsce dla fanów białego puchu, po którym nikt jeszcze nie jeździł. W związku z faktem, że aż 90% tras znajduje się powyżej 2 tys. m n.p.m. śnieg jest gwarantowany.
Nastok.pl Ski-Pass: polecamy tutaj zakup skipassu Mont Blanc Unlimited, obejmuje on wyciągi w Courmayeur, włoską stronę Mont Blanc (Funivia Monte Bianco) oraz francuską stronę tej góry: Chamonix, Brevent-Flegere, Le Tour and Grand Montets, Aiguille du Midi, Montenvers train, Tramway du Mont Blanc (zasięg zaznaczony czerwoną obwódką na mapce regionu).
   

Oferta w Mont Blanc

 

Hotel Alpechiara **** w Pre Saint Didier

 

Hotel Domina Les Jumeaux **** w Courmayeur

 


biuro podróży
NaStok.pl
Royal Travel
31-158 Kraków, Krowoderska 77
tel. 12 311 24 50

tel. 12 358 25 95
mob. 508 335 218
e-mail: biuro@nastok.pl
biuro@royal.travel.pl

 

Biała Linia
index
linia autokarowa w Alpy
Rozkład lotów
index
linia lotnicza w Alpy
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci 5-14 lat
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 3 - 4 lata

Jak zapłacić
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd