Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezerwować Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Untitled Document
Gstaad
Mapy
Nastok.pl Powiększ mapki
Friuli Venezia Giulia
Tarvisio, Sella Nevea - Kanin, Zoncolan, Forni di Sopra i Piancavallo
Nastok.pl Położenie i warunki narciarskie:
Tarvisio-Monte Lussari Wyjątkowo widokowe stacja narciarska oferuje 25 km tras (2 czarne, 6 czerwonych, 7 niebieskich, obsługiwanych przez 2 telekabinowe kolejki linowe, 5 wyciągów krzesełkowych, 5 wyciągów orczykowych), wśród których znajduje się jedna z najlepszych tras włoskich Prampero o długości prawie 4.000 m. To jedna z niewielu stacji w Alpach gdzie mamy okazję być jedynymi na stoku, większa ilość narciarzy pojawia się tu tylko w weekendy. Stacja ta poza wyznaczonymi, świetnie utrzymanymi trasami oferuje też idealne tereny na zboczach Monte Cacciatore do zjazdów Freeride. Wjeżdżając na wysokość 1770m dotrzemy na nartach pod niezwykle malowniczą kaplicę i przyległą do niej małą osadę.
Sella Nevea - Kanin to właściwie dwie stacje narciarskie, słoweńska i włoska , które połączono siecią wyciągów i tras. Połączone ośrodki narciarskie Kanin na Słowenii i włoska Sella Nevea znajdująca się na przeciwnym stoku góry Kanin (2587 m n.p.m.). Po połączeniu się ośrodków sposób powstał pierwszy międzynarodowy ośrodek narciarski z 12 wyciągami (łącznie z najdłuższą słoweńską kolejką, która przewozi turystów z doliny Bovec do środkowej części ośrodka (2200 m n.p.m). Znajdą tu Państwo 30 km tras zjazdowych na 70 ha. Kanin - Sella Nevea to typowy alpejski ośrodek narciarski. W związku z położeniem oferuje narciarstwo na naturalnym śniegu i umożliwia jazdę na nartach aż do połowy maja. Ciekawostką tego ośrodka narciarskiego jest jego słynne położenie i przepiękny widok w głąb Alp na wschodzie oraz na Adriatyk na południu. Dzięki dużej ilości śniegu oraz pięknej pogodzie Kanin nazywany jest słoweńskim lodowcem.
Piancavallo Jest on położony w górskiej dolinie na wysokości 1300 m n.p.m. To pierwszy masyw górski, Monte Cavallo, na północ od Adriatyku i zarazem i spokojna stacja narciarska nie zatłoczona turystami co sprawia iż jest to miejsce wręcz wymarzone do narciarskiego szkolenia i zimowego rekalsu.
Forni di Sopra Otoczona wspaniałymi szczytami wschodnich Dolomitów stacja znajduje się na wysokości 900m i sięga aż 2073 m i podzielona jest na dwie części: Davost, idealną do nauki oraz Varmost wyżej położoną i świetnie nadającą się dla zaawansowanych narciarzy.
Ravascletto - Zoncolan narciarstwo uprawia się tutaj już od lat 20 ubiegłego wieku, a już w 1948 roku uruchomiona została pierwsza kolej krzesełkowa. Tutejsze, wyjątkowo widokowe trasy narciarskie położone są na szczytach tworzących łuk do wnętrza którego zjedziemy z trzech stron, łączna długość tras liczy 28 km, do których dojedziemy nową gondolą z Ravascletto, bardziej zaawansowani mogą też wrócić do tej miejscowości nową trasą wzdłuż gondoli.
   

Oferta w Friuli

 

Sport Hotel Forte*** w Sella Nevea

 

Hotel Trieste*** w Tarvisio

 

 

biuro podróży
NaStok.pl Royal Travel Sp. z.o.o.
31-142 Kraków, Krowoderska 32
tel. 12 311 24 50

mob. 508 335 218
mob. 570 373 686
e-mail: biuro@nastok.pl
biuro@royal.travel.pl

 

Strefa Klienta Strefa Klienta
sprawdź szczegóły swojej rezerwacji i płatności
Biała Linia
index
linia autokarowa w Alpy
Rozkład lotów
index
linia lotnicza w Alpy
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci 5-14 lat
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 3 - 4 lata

Jak zapłacić
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd