Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezerwować Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Czarnogóra - Bar
pensjonat Mijo
wypoczynek 15 min od miasta Bar, 250 m od morza


Czarnogóra
- kraj kontrastów: 293 km wybrzeża z większymi i mniejszymi zatokami ocienionymi piniowymi lasami, z pięknymi piaszczystymi i żwirowymi plażami, zabytkowymi miasteczkami i małymi wioskami rybackimi. W głębi lądu liczne jeziora, rzeki, kaniony, wyżyny oraz zaśnieżone nawet latem wysokie pasma Gór Dynarskich. Dziedzictwo kulturowe to prawdziwa mozaika wpływów illiryjskich, greckich, rzymskich, bizantyjskich, weneckich oraz islamskich.
Bar - miasto położone u podnóża masywu górskiego Rumia, co sprawia, że miejsce to urzeka swym pięknem i niepowtarzalną atmosferą. Idealne warunki do spędzenia wakacji. Miłośnicy kąpieli morskich znajdą tu długą, ocienioną lasem piniowym, zagospodarowaną plażę (kamienistą), lub mogą udać się na leżące w niewielkiej odległości zatoczki z plażami piaszczysto-żwirowymi. Popołudnia można spędzić w zabytkowej Starówce (Starym Barze) lub w centrach handlowych nowej części miasta, a wieczory i noce przy dźwiękach muzyki na nadmorskiej promenadzie pełnej barów, restauracji, straganów i wielu innych atrakcji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – jest lunapark, port jachtowy i promowy, tradycyjny bazar z miejscowymi produktami, nowoczesne centra handlowe. Bar jest także doskonałą bazą wypadową dla wycieczek fakultatywnych.

Zakwaterowanie - w pensjonatach Mijo, MijoII, Pensjonaty dysponują łącznie na te terminy 68 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych wszystkie z łazienkami klimatyzacją . Wyżywienie w pensjonacie Mijo. Odległość od morza ok.250 m ,do centrum Baru 15 minut spacerem. W pensjonacie Mijo znajduje się basen.

Transport: luksusowy autokar (klimatyzacja, barek, video, w.c.)


Oferta bezpieczna od Covid-19. W czasach niepewności możesz na nas polegać:

  • możliwość bezpłatnej rezygnacji bez podania przyczyny do 35 dni przed wyjazdem, otrzymasz zwrot płaty w całości w gotówce
  • w przypadku wprowadzenia kwarantanny dla turystów z Polski w kraju do którego jedziesz masz możliwość zmiany miejsca, terminu lub zwrot całości wpłat w postaci bonu
  • w przypadku zamknięcia granic, hotelu lub stacji narciarskich z powodu Covid-19 otrzymasz zwrot wpłaty, bon lub możliwość zmiany terminu.
  • w przypadku skierowania przez Sanepid na kwarantannę przed wyjazdem, bezpłatna zmiana terminu wyjazdu lub bon na przyszłe wyjazdy.
Autokarem Dojazd
Własny
       
Dojazd autokarem - cennik i terminy

Ladowanie
sprawdzamy dostepne terminy i pobieramy najlepsze ceny, prosimy o cierpliwosc

Nastok.pl Cena zawiera:
- transport lux autokarem
- zakwaterowanie 9 noclegów
- wyżywienie - śniadania, obiadokolacje
- opiekę pilota - rezydenta
Nastok.pl Cena nie zawiera :
- opłata za klimatyzację w pokoju (25 Euro za pobyt za pokój)

Nastok.pl Zniżki / dopłaty:
- dzieci do 2 lat (bez świadczeń) - opłata 380 zł
- dzieci do 12 lat jako 3 osoba w pokoju: zniżka ok 20%
- pokój 1 osobowy: dopłata ok 300 zł

Uwaga: jeżeli podane są przedziały wysokości zniżek oznacza to iż dopłaty różnią się w zależności od terminu, najedź myszą na wybrany termin aby zobaczyć obliczoną cenę

Wycieczki fakultatywne:

MONTENEGRO TOUR – poznaj kraj i ludzi! (cena:dorośli-45€, dzieci do 12 lat –30€)
Całodniowa wycieczka autokarowa. W programie zwiedzanie pięknego starego miasta BUDVA położonego na półwyspie. Spacer labiryntem urokliwych, średniowiecznych uliczek, czas wolny na starówce. Następnie przejazd w głąb kraju piękną panoramiczną trasą, foto- pauza nad Riwierą Budwańską. Przejazd do starej stolicy Czarnogóry- CETINJE, zwiedzanie centrum miasteczka. Kolejnym punktem programu jest wioska NJEGUŠI słynąca ze wspaniałego klimatu oraz produkcji regionalnych przysmaków czarnogórskich. Zwiedzanie suszarni pršuta- tradycyjnej szynki, możliwość degustacji regionalnych przysmaków (poza ceną). Następnie zjazd słynnymi 25 SERPENTYNAMI usytuowanymi nad jedną z najpiękniejszych zatok świata- BOKĄ KOTORSKĄ (fotopauza) w stronę KOTORU- największej perły Czarnogóry znajdującej się na liście UNESCO. To urokliwe miasteczko składa się z wielu małych placyków połączonych wąskimi uliczkami. Zwiedzanie (m. in. Brama Morska, Plac Broni, Teatr Napoleoński, Pałace Pima i Buća, Plac Katedralny, XII w. cerkiew św. Łukasza, Cerkiew św. Mikołaja). Czas wolny. W drodze powrotnej foto- pauza nad wyspą- hotelem SV. STEFANEM. Powrót w godzinach późno popołudniowych. Wycieczka z polskim pilotażem, licencjonowanym przewodnikiem.
KANIONY CZARNOGÓRY (cena: doroślo- 40 €, dzieci do 12 lat -25€) RAFTING KANIONEM RZEKI TARA – największym kanionem Europy (cena: dorośli- 65 €, dzieci do 10 lat - 50€)
Wycieczka dla osób kochających przyrodę i góry. Przejazd w głąb kraju, nad Jezioro Szkoderskie-największe jezioro na Bałkanach (foto-pauza), dalej obrzeżami stolicy- Podgoricy nad Kanion Rzeki Moracza. Zwiedzanie Klasztoru Moracza (XIIIw.), usytuowanego nad kanionem Moraczy, który zachwyca pięknymi freskami. Następnie przejazd nad rzekę Tara, tworzącą największy kanion Europy (foto-pauzy). Postój w miejscu, gdzie rozpoczynają się wielodniowe raftingi, możliwość krótkiej kąpieli w Tarze (8’C)- rzece nazywanej łzą Europy. Dojazd do słynnego mostu Djurdżewicza-Tara przerzuconego nad rzeką. Czas wolny na spacer lub obiad (poza ceną). Przejazd do najwyżej położonej wioski byłej Jugosławii- Żabljaka, otoczonego wysokimi szczytami gór Durmitor. Spacer nad piękne, szmaragdowe Czarne Jezioro- serce Parku Narodowego Gór Durmitor. Powrót w godzinach wieczornych. Niesamowita przygoda dla lubiących odrobinę adrenaliny i dzikie piękno górskiego krajobrazu. Wycieczka autokarem w najwyższe góry Czarnogóry- Durmitor, przejazd piękną widokowo trasą nad kanionem błękitnej Rzeki Piva, sztuczną zaporą, tunelami wydrążonymi w skałach (postoje na zdjęcia). Dojazd do Szczepanpolja, gdzie w niewielkiej osadzie rozpoczyna się przygoda. Śniadanie składające się z regionalnych, górskich wyrobów doda każdemu sił. Następnie goście otrzymują oprzyrządowanie-pianki, buty, kaski, kamizelki. Kolejnym punktem wycieczki jest przejazd jeepami górską drogą w górę rzeki, gdzie czekają pontony. Spływ ośmioosobowymi pontonami (na każdym z nich opiekun) wzdłuż największego kanionu Europy fragmentem rzeki ciągnącym się równolegle do granicy czarnogórsko-bośniackiej. Podczas spływu postoje na zdjęcia, możliwość kąpieli w rzece (dla odważnych- woda ma 8'C!). Po spływie pyszny obiad regionalny (jagnięcina lub pstrągi), powrót w godzinach wieczornych.
POCIĄGIEM PRZE GÓRSKIE SERCE CZARNOGÓRY (cena: dorośli- 45 €, dzieci do 12 lat - 30€) MONASTYR OSTROG (cena: dorośli- 15 €)

Wycieczka pozwalająca poznać oblicze środkowej, kontynentalnej części Czarnogóry. W programie wycieczki przejazd ze stacji kolejowej w Barze do Kolašin,jest to najbardziej malownicza część trasy kolejowej łączącej Belgrad z Barem. Malowniczo biegnie półkami skalnymi, przez wapienne skały Gór Dynarskich. Pociąg jedzie trasą 476 km przez góry Czarnogóry, z około 254 tunelami i ponad 435 mostami, co daje niezapomnianą rozrywkę po drodze. Niektóre wiadukty, które pokonuje pociąg są szczególnie wyjątkowe - wiadukt Mala Rijeka ma prawie 200 metrów wysokości i pół kilometra długości. Trasa biegnie najpierw wzdłuż Jezioro Szkoderskie, największe jezioro na Bałkanach, później kierujemy się w stronę Podgoricy, stolicy Czarnogóry. Teraz pociąg wije się wzdłuż rzeki Morača i wspina się stale w górę (od 3 m nad poziomem morza w Bar do 1030 m nad poziomem morza w Kolašin). Tutaj przejeżdżamy przez most kolejowy o nazwie „wiadukt Mala Rijeka” (500 metrów długości - 200 metrów wysokości). Najwyższą stacją na trasie jest Kolašin, znane uzdrowisko i ośrodek sportów zimowych Czarnogóry. W Kolašinie czas wolny. Po czasie wolnym wsiadamy do autobusu którym jedziemy przez kanion Morača, który ostatnio widzieliśmy z góry jak z lotu ptaka z jadącego pociągu. W najwęższym i najniższym punkcie można podziwiać zapierający dech w piersiach widok panoramiczny (zatrzymujemy się na foto pauzę). W drodze do Podgoricy zwiedzamy klasztor Morača, który został zbudowany w 1252 r. Następnie przejeżdżamy przez stolicę Czarnogóry Podgoricę, Jezioro Szkoderskie (foto pauza) mijamy góry i wracamy na wybrzeże.W cenie: przejazd autokarem, bilet na przejazd pociągiem Bar-Kolašin, wejście do klasztor Morača


Wyjazd ok.7.00 przejazd do wkomponowanego w skalną ścianę na 800 m n.p.m. prawosławnego
klasztoru Ostrog- czarnogórskiego sanktuarium Św. Wasyla, zwiedzanie klasztoru. Przewodnik
polskojęzyczny przy min. 10 osobach. Powrót ok. 15.00

Uwaga: Ceny wycieczek fakultatywnych sa podane w przybliżeniu, a ich realizacja może być uzależniona od liczby chętnych


biuro podróży
NaStok.pl
Royal Travel
31-158 Kraków, Krowoderska 77
tel. 12 311 24 50

tel. 12 358 25 95
mob. 508 335 218
e-mail: biuro@nastok.pl
biuro@royal.travel.pl

 

Biała Linia
index
linia autokarowa w Alpy
Rozkład lotów
index
linia lotnicza w Alpy
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci 5-14 lat
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 3 - 4 lata

Jak zapłacić
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd