Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezerwować Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Chorwacja - Omiš
Hotel Brzet ***
wypoczynek blisko centrum i świetne miejsce wypadowe na wycieczki


Położenie hotelu
- Przepięknie położony u ujścia rzeki Cetiny, OMIŠ, to starożytne urokliwe miasto, dawna siedziba piratów, otoczona fortyfikacjami przywodzi na myśl dawne dzieje i przypomina scenografię filmową. Dziś turystów przyciągają także liczne plaże i zatoczki, śródziemnomorska roślinność, mnogość tawern, barów i rozrywek a także fantastyczne widoki z kanionem rzeki Cetiny w tle, która tutaj łączy się z morzem. Do tego masyw górski Mosor, otulający Omiš od wschodu i północy oraz wiekowe gaje oliwne spoglądające w stronę pobliskich wysp - to wszystko składa się na niesamowity urok tego zakątka Dalmacji.
Miasteczko to to także świetne miejsce wypadowe: ok. 28 km od Splitu, ok. 36 km od miejscowości Makarska, ok. 47 km od Trogiru, ok. 70 km od Parku Przyrody Biokovo.

Hotel Brzet - Idealne miejsce dla pragnących połączyć spokojny wypoczynek w malowniczej sceneri z pełnią życia w odległym o 1km Omisiu. Hotel otacza stuletni las sosnowy, krystaliczne morze i plaża tuż przy hotelu pozwolą na relaks, zaś bliskość centrum nie pozwoli się nudzić. Do dyspozycji całodobowa recepcja, bar oraz położona dosłownie przy hotelu plaża.
Hotel posiada 88 wygodnych pokoi, każdy z nich posiada klimatyzację, telewizję satelitarną, lodówkę, telefon oraz balkon z widokiem na morze.
Hotel dysponuje także bezpłatnym parkingiem, można tu także skorzystać ze sportów wodnych, raftingu na rzece Cetinie oraz bezpłatnego Wifi.

Wyżywienie: Hotelowa restauracja śniadania w formie bufetu, obiadokolacja wybór z 3 menu z bufetem sałatkowym, napoje do posiłków BEZPŁATNE (wino, sok, woda) w restauracji głównej.
Transport: luksusowy autokar (klimatyzacja, barek, video, w.c.)


Oferta bezpieczna od Covid-19. W czasach niepewności możesz na nas polegać:

  • możliwość bezpłatnej rezygnacji bez podania przyczyny do 35 dni przed wyjazdem, otrzymasz zwrot płaty w całości w gotówce
  • w przypadku wprowadzenia kwarantanny dla turystów z Polski w kraju do którego jedziesz masz możliwość zmiany miejsca, terminu lub zwrot całości wpłat w postaci bonu
  • w przypadku zamknięcia granic, hotelu lub stacji narciarskich z powodu Covid-19 otrzymasz zwrot wpłaty, bon lub możliwość zmiany terminu.
  • w przypadku skierowania przez Sanepid na kwarantannę przed wyjazdem, bezpłatna zmiana terminu wyjazdu lub bon na przyszłe wyjazdy.
Autokarem Dojazd
Własny
       
Dojazd autokarem - cennik i terminy

Ladowanie
sprawdzamy dostepne terminy i pobieramy najlepsze ceny, prosimy o cierpliwosc

Nastok.pl Cena zawiera:
- transport lux autokarem
- zakwaterowanie 7 noclegów
- wyżywienie - śniadania, obiadokolacje
- opiekę pilota - rezydenta
Nastok.pl Cena nie zawiera :
- taksy klimatycznej 1,4 Euro / dzień / osobę

Nastok.pl Zniżki / dopłaty:
- dzieci do 2 lat (bez świadczeń) - bezpłatnie
- dzieci do 10 lat jako 3 osoba w pokoju: zniżka ok 50%
- pokój 1 osobowy: dopłata ok 50 %

Uwaga: jeżeli podane są przedziały wysokości zniżek oznacza to iż dopłaty różnią się w zależności od terminu, najedź myszą na wybrany termin aby zobaczyć obliczoną cenę

Wycieczki fakultatywne:

Dubrownik (ok. 40 euro)
Sławna Perła Adriatyku", inaczej zwana "miastem białych marmurów", jest jednym z najpiękniejszych miast w Chorwacji, przez wieki był miastem - republiką. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Dubrownik do dnia dzisiejszego jest skansenem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO. Split + Omiś (ok. 30 euro)
Medjugorje + wodospady Kravica (ok.35 euro) Rafting ok 30 Euro
Dwa unikalne miejsca Bośni i Hercegowiny. Medjugorje to jedno z największych centrów pielgrzymkowych na Bałkanach, podczas gdy wodospady Kravica to jedne z najbardziej uroczych wodospadów tamtego regionu. W programie wejście na Górę Objawień, wizyta w sanktuarium w Medjugorju, w miarę możliwości Msza Św. (w j. polskim). Przejazd i pobyt nad pięknym wodospadem Kravica (możliwość kąpieli) oraz zakupu obiadu - bałkański grill:(cevapcici, kotlet lub karczek). Dla lubiących aktywny wypoczynek: przeprawa pontonem wzdłuż rzeki Cetina. Niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji. Uczestnicy mają kaski i kapoki, buty do wody, wykonują polecenia skipera, co zapewnia bezpieczeństwo. Wycieczka nie wymaga specjalnych umiejętności, tylko obycia się z wodą (kąpiel w słodkiej czystej wodzie)
Korcula (ok.25 euro) Mostar, Pocztejl ok 40 Euro

Rejs statkiem podczas którego podaje się pyszny obiad rybny z sałatą, chlebem i sokiem. Wyspa Korcula to wyspa podróżnika Marco Polo. Przyciąga ona wszystkich, których interesuje przyroda, piękne plaże i niesamowite widoki. W programie zwiedzanie starego miasta Korcula , zwanego kiedyś "murowanym miastem", domu Marko Polo (wstęp do muzeum ok.3 euro/os.), Katedry św. Marka.

Mostar - główne miasto i perełka Hercegoviny, niezwykle bogata historia i architektura turecka, najpiękniejsze miejsce położone w dolinie Neretwy. Nazywany inaczej miastem mostów, minaretów oraz cmentarzy jest miastem kulturowo podzielonym. Gdyż chrześcijańska część miasta jest odzielona od części muzułmańskiej w sposób bardzo obrazwy - "Starym Mostem". Pocztejl natomiast to muzułmańskie miasteczko z pięknym meczetem (wstęp dodatkowo płatny 5 EUR/os), bazarem muzułmańskim oraz pięknym widokiem na cząstkę Bośni i Hercegowiny.

Uwaga: Ceny wycieczek fakultatywnych sa podane w przybliżeniu, a ich realizacja może być uzależniona od liczby chętnych


biuro podróży
NaStok.pl
Royal Travel
31-158 Kraków, Krowoderska 77
tel. 12 311 24 50

tel. 12 358 25 95
mob. 508 335 218
e-mail: biuro@nastok.pl
biuro@royal.travel.pl

 

Biała Linia
index
linia autokarowa w Alpy
Rozkład lotów
index
linia lotnicza w Alpy
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci 5-14 lat
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 3 - 4 lata

Jak zapłacić
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd