Regulamin promocji, aż do 250 zł na osobę taniej !:

Promocja Wcześniej - taniej.
Promocją objęte są rezerwacje na wyjazdy zimowe odbywające się w okresie 01.11.2021 - 05.05.2022 dokonane w okresie od 30.09.2021 do 31.10.2021.

PROMOCJA przy rezerwacji / wpłacie zaliczki do 31.10.2021

W ramach promocji każdy uczestnik, który zarezerwuje wyjazd zimowy z dojazdem własnym przed 31.10 otrzymuje:

wystarczy wpłata zaliczki 30% ceny

150 zł / osobę zniżki
oraz gwarancję stałej ceny
a także gwarancję najniższej ceny*

W ramach promocji każdy uczestnik, który zarezerwuje wyjazd zimowy z dojazdem autokarem lub samolotem przed 31.10 otrzymuje:

wystarczy wpłata zaliczki 30% ceny

200 zł / osobę zniżki
oraz gwarancję stałej ceny
a także gwarancję najniższej ceny*
Covid Free

Oferta bezpieczna od Covid-19. W czasach niepewności możesz na nas polegać:

  • możliwość bezpłatnej rezygnacji bez podania przyczyny do 35 dni przed wyjazdem, otrzymasz zwrot wpłaty w całości w gotówce**
  • w przypadku wprowadzenia kwarantanny dla turystów z Polski w kraju do którego jedziesz masz możliwość zmiany miejsca, terminu lub zwrot całości wpłat w postaci bonu**
  • w przypadku zamknięcia granic, hotelu lub stacji narciarskich z powodu Covid-19 otrzymasz zwrot wpłaty**
  • w przypadku skierowania na kwarantannę przez Sanepid masz możliwość zmiany rezerwacji na inny termin lub na bon o wartości wyjazdu**


*oznacza to iż jeżeli kiedykolwiek w przyszłości ten sam wyjazd (hotel i termin, rodzaj dojazdu) będzie sprzedawany w niższej cenie niż wykupiony w tej promocji, klienci otrzymają zwrot różnicy ceny.
Dodatkowo: Wszystkie rezerwacje dokonane w tej promcji mogą Państwo zmieniać (termin oraz destynacja) do 35 dni przed wyjazdem bez opłat za zmianę rezerwacji. Objęte są one także gwarancją niezmienności ceny, co oznacza iż cena ich nie może wzrosnąć bez względu na kurs walut.

** W promocji Oferta bezpieczna Covid-19 zwrotowi podlegają wszystkie wpłacone przez klienta środki z wyjątkiem kosztów dobrowolnego ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz zgodnie z Polskim prawodawstwem koszty składki TFP (turystyczny fundusz pomocowy) w wysokości 10 zł / uczestnika. Składka ta nie jest bezzwrotna niezależnie od powodu anulacji/rezygnacji jednak podczas zmiany rezerwacji na inny termin / miejsce składka zostaje przeniesiona na nową rezerwację.Ilość miejsc dostępnych w cenach promocyjnych jest ograniczona i promocja może zakończyć się wcześniej.
Promocje dotyczą wszystkich osób w rezerwacji z wyjątkiem miejsc bezpłatych.
Powyższa promocja dotyczy wszystkich ofert z zakwaterowaniem w hotelach z wyżywieniem w cenie oraz w apartamentach ze skipassem w cenie.
Promocją objęte jest tylko 300 pierwszych rezerwacji.

Wszystkie wpłaty objęte są gwarancją TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

Jak rezerwować w promocji:


Na stronach internetowych wyświetlane są ceny katalogowe od których należy naliczać rabaty.
Dokonując rezerwacji poprzez stronę internetową, aby skorzystać z rabatów, należy podczas rezerwacj (przy wpisywaniu danych osób) przy każdym uczstniku zaznaczyć odpowiednie pole:

TOP promocja (wpłata zaliczki do 31.10) / Cena: -200 PLN
lub
TOP promocja dojazd własny (wpłata zaliczki do 31.10) / Cena: -150 PLN

- automatycznie dla każdej rezerwacji założonej do 30.09 zostanie też dodana gwarancja stałej ceny oraz promocja oferta bezpieczna od Covid 19

Dokonując rezerwacji w biurze, poproś pracownika o ceny promocyjne a otrzymasz stosowny rabat.


Zapraszamy !