Regulamin promocji, aż do 250 zł na osobę taniej !:

Promocja Wcześniej - taniej.
Promocją objęte są rezerwacje na wyjazdy zimowe odbywające się w okresie 01.11.2020 - 29.04.2021 dokonane w okresie od 01.08.2020 do 15.10.2020.

PROMOCJA przy rezerwacji / wpłacie do 15.10.2020

W ramach promocji każdy uczestnik, który zarezerwuje wyjazd zimowy z dojazdem własnym przed 15.10 otrzymuje:

wystarczy wpłata zaliczki 500 zł / uczestnika

200 zł / osobę zniżki
oraz gwarancję stałej ceny
a także gwarancję najniższej ceny*

W ramach promocji każdy uczestnik, który zarezerwuje wyjazd zimowy z dojazdem autokarem lub samolotem przed 15.10 otrzymuje:

wystarczy wpłata zaliczki 500 zł / uczestnika

250 zł / osobę zniżki
oraz gwarancję stałej ceny
a także gwarancję najniższej ceny*
Covid Free

Oferta bezpieczna od Covid-19.
z nami nie musisz obawiać się powrotu koronawirusa ! Jeśli zmienisz zdanie aż do 35 dni przed wyjazdem możesz po prostu zrezygnować, bez podawania przyczyny, tak po prostu ! Odzyskując oczywiście całość wpłaconych środków**.


*oznacza to iż jeżeli kiedykolwiek w przyszłości ten sam wyjazd (hotel i termin, rodzaj dojazdu) będzie sprzedawany w niższej cenie niż wykupiony w tej promocji, klienci otrzymają zwrot różnicy ceny.
Dodatkowo: Wszystkie rezerwacje dokonane w tej promcji mogą Państwo zmieniać (termin oraz destynacja) do 35 dni przed wyjazdem bez opłat za zmianę rezerwacji. Objęte są one także gwarancją niezmienności ceny, co oznacza iż cena ich nie może wzrosnąć bez względu na kurs walut.

** W promocji Oferta bezpieczna Covid-19 w przypadku rezygnacji klienta do 35 dni przed wyjazdem zwrotowi podlegają wszystkie wpłacone przez klienta środki z wyjątkiem kosztów dobrowolnego ubezpieczenia kosztów rezygnacji.Ilość miejsc dostępnych w cenach promocyjnych jest ograniczona i promocja może zakończyć się wcześniej.
Promocje dotyczą wszystkich osób w rezerwacji z wyjątkiem miejsc bezpłatych.
Powyższa promocja dotyczy wszystkich ofert z zakwaterowaniem w hotelach z wyżywieniem w cenie oraz w apartamentach ze skipassem w cenie.
Promocją objęte jest tylko 350 pierwszych rezerwacji.

Wszystkie wpłaty objęte są gwarancją TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

Jak rezerwować w promocji:


Na stronach internetowych wyświetlane są ceny katalogowe od których należy naliczać rabaty.
Dokonując rezerwacji poprzez stronę internetową, aby skorzystać z rabatów, należy podczas rezerwacj (przy wpisywaniu danych osób) przy każdym uczstniku zaznaczyć odpowiednie pole:

TOP promocja (wpłata zaliczki do 15.10) / Cena: -250 PLN
lub
TOP promocja dojazd własny (wpłata zaliczki do 15.10) / Cena: -200 PLN

- automatycznie dla każdej rezerwacji założonej do 15.10 zostanie też dodana gwarancja stałej ceny oraz promocja oferta bezpieczna od Covid 19

Dokonując rezerwacji w biurze, poproś pracownika o ceny promocyjne a otrzymasz stosowny rabat.


Zapraszamy !