Idealny wybór wyjazdów narciarskich
Wybierz region i hotel z menu:
Główna strona Jak rezerwować Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Chorwacja - Dubrovnik
Hotel Adriatic **s
wypoczynek blisko centrum Dubrownika i świetne miejsce wypadowe na wycieczki


Położenie hotelu
- Idealna ofeta dla chcących odkryć słynny Dubrownik. Miejsce znane w całym świecie i nie bez przyczyny nazywane perłą Adriatyku. Miasto otoczone murami obronnymi z przepiękną starówką i zabytkami przyciąga turystów z całego świata. Pełno tutaj romantycznych konob, restauracji i barów, po zmroku zaś miasto nabiera szczególnego charakteru i tętni życiem aż do rana.

Hotel Adriatic **s - Hotel znajduje się w spokojnym miejscu, na widokowym półwyspie Lapad, ok. 250 m od promenady ze sklepami i restauracjami, około 3 km od starego miasta do którego bezpośrednio spod hotelu kursuje autobus. Ten nowoczesny i zadbany hotel oddaje do Państwa dyspozycji 108 pokoi, z których każdy wyposażono klimatyzację, łazienkę, internet bezprzewodowy, telewizję satelitarną. Znajduje się tutaj też całodobowa recepcja, restauracja główna z tarasem, restauracja Glorijet (w hotelu Splendid, ok. 300 m od hotelu) - la carte, 2 bary, taras słoneczny, wymiana walut, bezpłatny internet bezprzewodowy a także parking (10 Euro za dobę). Plaża znajduje się 50m od hotelu, znajduje się tutaj promenada i pomost oraz żwirowa plaża za opłatą dostępne są parasole i leżaki a także bar plażowy.

Wyżywienie: Hotelowa restauracja śniadania w formie bufetu, obiadokolacja wybór z 3 menu z bufetem sałatkowym, napoje do posiłków płatne oddzielnie.
Transport: luksusowy autokar (klimatyzacja, barek, video, w.c.)


Oferta bezpieczna od Covid-19. W czasach niepewności możesz na nas polegać:

  • możliwość bezpłatnej rezygnacji bez podania przyczyny do 35 dni przed wyjazdem, otrzymasz zwrot płaty w całości w gotówce
  • w przypadku wprowadzenia kwarantanny dla turystów z Polski w kraju do którego jedziesz masz możliwość zmiany miejsca, terminu lub zwrot całości wpłat w postaci bonu
  • w przypadku zamknięcia granic, hotelu lub stacji narciarskich z powodu Covid-19 otrzymasz zwrot wpłaty, bon lub możliwość zmiany terminu.
  • w przypadku skierowania przez Sanepid na kwarantannę przed wyjazdem, bezpłatna zmiana terminu wyjazdu lub bon na przyszłe wyjazdy.
Autokarem Dojazd
Własny
       
Dojazd autokarem - cennik i terminy

Ladowanie
sprawdzamy dostepne terminy i pobieramy najlepsze ceny, prosimy o cierpliwosc

Nastok.pl Cena zawiera:
- transport lux autokarem
- zakwaterowanie 7 noclegów
- wyżywienie - śniadania, obiadokolacje
- opiekę pilota - rezydenta
Nastok.pl Cena nie zawiera :
- taksy klimatycznej 2,4 Euro / dzień / osobę

Nastok.pl Zniżki / dopłaty:
- dzieci do 2 lat (bez świadczeń) - bezpłatnie
- dzieci do 12 lat jako 3 osoba w pokoju: zniżka ok 50%
- pokój 1 osobowy: dopłata ok 50 %

Uwaga: jeżeli podane są przedziały wysokości zniżek oznacza to iż dopłaty różnią się w zależności od terminu, najedź myszą na wybrany termin aby zobaczyć obliczoną cenę

 

Wycieczki fakultatywne:

Dubrownik (ok. 40 euro)
Sławna Perła Adriatyku", inaczej zwana "miastem białych marmurów", jest jednym z najpiękniejszych miast w Chorwacji, przez wieki był miastem - republiką. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Dubrownik do dnia dzisiejszego jest skansenem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO. Split + Omiś (ok. 30 euro)
Medjugorje + wodospady Kravica (ok.35 euro) Rafting ok 30 Euro
Dwa unikalne miejsca Bośni i Hercegowiny. Medjugorje to jedno z największych centrów pielgrzymkowych na Bałkanach, podczas gdy wodospady Kravica to jedne z najbardziej uroczych wodospadów tamtego regionu. W programie wejście na Górę Objawień, wizyta w sanktuarium w Medjugorju, w miarę możliwości Msza Św. (w j. polskim). Przejazd i pobyt nad pięknym wodospadem Kravica (możliwość kąpieli) oraz zakupu obiadu - bałkański grill:(cevapcici, kotlet lub karczek). Dla lubiących aktywny wypoczynek: przeprawa pontonem wzdłuż rzeki Cetina. Niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji. Uczestnicy mają kaski i kapoki, buty do wody, wykonują polecenia skipera, co zapewnia bezpieczeństwo. Wycieczka nie wymaga specjalnych umiejętności, tylko obycia się z wodą (kąpiel w słodkiej czystej wodzie)
Korcula (ok.25 euro) Mostar, Pocztejl ok 40 Euro

Rejs statkiem podczas którego podaje się pyszny obiad rybny z sałatą, chlebem i sokiem. Wyspa Korcula to wyspa podróżnika Marco Polo. Przyciąga ona wszystkich, których interesuje przyroda, piękne plaże i niesamowite widoki. W programie zwiedzanie starego miasta Korcula , zwanego kiedyś "murowanym miastem", domu Marko Polo (wstęp do muzeum ok.3 euro/os.), Katedry św. Marka.

Mostar - główne miasto i perełka Hercegoviny, niezwykle bogata historia i architektura turecka, najpiękniejsze miejsce położone w dolinie Neretwy. Nazywany inaczej miastem mostów, minaretów oraz cmentarzy jest miastem kulturowo podzielonym. Gdyż chrześcijańska część miasta jest odzielona od części muzułmańskiej w sposób bardzo obrazwy - "Starym Mostem". Pocztejl natomiast to muzułmańskie miasteczko z pięknym meczetem (wstęp dodatkowo płatny 5 EUR/os), bazarem muzułmańskim oraz pięknym widokiem na cząstkę Bośni i Hercegowiny.

Uwaga: Ceny wycieczek fakultatywnych sa podane w przybliżeniu, a ich realizacja może być uzależniona od liczby chętnych


biuro podróży
NaStok.pl
Royal Travel
31-158 Kraków, Krowoderska 77
tel. 12 311 24 50

tel. 12 358 25 95
mob. 508 335 218
e-mail: biuro@nastok.pl
biuro@royal.travel.pl

 

Biała Linia
index
linia autokarowa w Alpy
Rozkład lotów
index
linia lotnicza w Alpy
Na własne oczy!
Na własne oczy
- Kamery na żywo
- Prognoza pogody
- Bezpieczeństwo na stoku
- Polityka Jakości
- Nasze dokumenty
Alpejska Familiada
Wyjazdy dla rodzin z całodzienną
opieką i szkoleniem narciarskim dla dzieci 5-14 lat
Alpejskie Przedszkole
Wyjazdy dla rodzin
z dziećmi 3 - 4 lata

Jak zapłacić
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje narciarskie Szaleństwo !
jak zap³aciæ za wyjazd